Зміни самі не настануть.
Як зберегти довкілля нашої країни? Розкажуть ті, хто розуміє.
Остап Семерак
Міністр екології та природних ресурсів
Остап Семерак — співавтор нового закону "Про оцінку впливу на довкілля" та низки регуляторних актів, направлених на євроінтеграційні процеси в Україні, що мало би змінити підходи держави до дозвільних процедур у природоохоронній сфері та підсилити вплив громадськості на ці процеси. Також очолюване паном Семераком міністерство зробило крок на зустріч захисникам прав тварин, підтримавши заборону їх використання у цирках. Чи це спрацювало? Які ще кроки запланував міністр? Про все це можна будет спитати особисто міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака на форумі "Валить нельзя остаться / ECO"
Руслана
Співачка. Глобальний амбасадор відновлювальної енергії у світі
У вересні минулого року Руслану було проголошено глобальним амбасадором відновлювальної енергії у світі. Що це означає і як це звання відомої української співачки може допомогти Україні у модернізації енергетики? Що в цьому напрямку робив попередник Руслани Леонардо Ді Капріо? Що має на меті проект Wild Energy, яким наразі опікується співачка? Відповіді на ці та інші питання можна буде почути у виступі Руслани Лижичко на форумі "Валить нельзя остаться / ECO"
Максим Бородін
Переможець проекту "Нові лідери" на ICTV, лідер екологічного руху МаріуполяFounder & Art Director
Максим Бородін — один з лідерів екологічного руху в одному з найзабрудненіших міст України — Маріуполі. Команда Максима примудрилася зробити захист довкілля у місті питанням, яке більше не може ігнорувати ані місцева, ані центральна влада, адже мешканці Маріуполя почали масово виходити на акції спротиву через екологічне свавілля забрудників. І це при тому, що величезна частина населення міста — сама є працівниками цих підприємств. Тож як змусити людей відстоювати свої права на чисте довкілля у токсичному середовищі? Що загрожує еко-активістам, які ризикнуть піти у політику? Про це та інше розповість Максим Бородін на форумі "Валить нельзя остаться / ECO"
Євгенія Аратовська
"Україна без сміття", засновниця
Питання забруднення довкілля побутовим сміттям в Україні сягнуло меж. Унікальний досвід — мережа сортувальних станцій проекту "Україна без сміття" надає можливість будь-кому зробити свій внесок у зменшення засмічення. Євгенія разом із Натою Жижченко (ONUKA) вивели це питання на абсолютно новий якісний рівень та продовжують змінювати ставлення українців до нього, реалізуючи спільний проект "Еко-струм". Як особисто ти можеш зменшити сміттєве навантаження на своє місто, країну, планету? Спитаємо у Євгенії Аратовської на форумі "Валить нельзя остаться / ECO"
Ірина Черниш
Співзасновниця Save Dnipro
Save Dnipro — це ініціатива з Дніпра, яка вперше в новітній історії України змусила величезний енергетичний холдинг провести екологічну модернізацію свого підприємства за власний кошт. Вже в цьому році на ДТЕК Придніпровській ТЕС — єдиній у Європі немодернізованій ТЕС, що розташована у місті мільйоннику, запрацює новий сучасний електрофільтр, який в десятки разів зменшить навантаження на довкілля. Що передувало цій перемозі? Чи не страшно активістам залишатися один на один з великими фінансово-промисловими групами? Про все це Ірина Черниш розповість на форумі "Валить нельзя остаться / ECO"
Перелік буде доповнюватися!
Екологічний
Учасники, які зроблять екологічний внесок, отримають власну станцію моніторингу стану повітря від Save Dnipro та зможуть власноруч зібрати і підключити її до глобальної мережі моніторингу на майстер-класі протягом форуму, а потім встановити за вікном свого будинку
1100
грн.
Організатор
Команда
Артем Романюков
Керівник / модератор форуму
Тетяна Тертичко
Взаємодія з міжнародними партнерами
Тетяна Ткаченко
Логістика
Максим Забуга
ЗМІ
Вікторія Бут
Адміністратор
Партнери