Квитки
Вже третій рік поспіль наш форум є благодійним заходом. Організаційні витрати майже повністю забезпечуються нашими іноземними партнерами, а ваші внески ми відправляємо на добрі справи. У 2017-му це була допомога онкохворим дітям через фонд "Таблеточки", у 2018-му - підтримка дитячих мовних таборів GoCamp. Ми завжди ретельно відзвітовуємо за зібрані кошти. Цей рік не буде виключенням. Цього року збираємо на систему громадського моніторингу стану повітря у Дніпрі. На зібрані кошти ми встановимо датчики, які збираємо власноруч, у різних куточках міста та виведемо дані в SaveEcoBot та на на всі ключові світові сервіси, аби всі бажаючі могли ними користуватися.
Для участі у форумі, будь ласка, зробіть внесок
Цього року в нас два типи внесків:
Екологічний
Учасники, які зроблять екологічний внесок, отримають власну станцію моніторингу стану повітря від Save Dnipro та зможуть власноруч зібрати і підключити її до глобальної мережі моніторингу на майстер-класі протягом форуму, а потім встановити за вікном свого будинку.
1100
грн.
Якщо з якихось причин ви не в змозі сплатити благодійний внесок, то просто зверніться до нас через пошту: partners@valitnelziaostatsia.com